Pfizer zakłada się o 43 miliardy dolarów, że „turbonowotwory” eksplodują na całym świecie

Fakt sprawdzony

Firma Pfizer zadziwiła świat medycyny, finalizując przejęcie Seagen o wartości 43 miliardów dolarów, małej firmy farmaceutycznej, która leczy nowotwory turbo i zarabia zaledwie 2 miliardy dolarów rocznie.

Przejęcie oznacza, że ​​Pfizer staje się największą firmą onkologiczną na świecie, zdolną do leczenia większości nowotworów turbo powodowanych przez szczepionki mRNA.

Jednak charakter przejęcia sprawił, że wiele osób drapało się po głowie. Dlaczego firma Pfizer, zarumieniona ogromnymi zyskami, jakie osiągnęła dzięki swojej szczepionce mRNA, miałaby przepłacać 43 miliardy dolarów małej firmie produkującej leki przeciwnowotworowe?

Pfizer nie potrzebuje gotówki. Zadłuży się także na kwotę 31 miliardów dolarów, aby kupić Seagen. Każdy bierze to za dobrą monetę . Jednak w szczegółach tej umowy kryje się coś bardzo złowrogiego.

Co się tutaj dzieje?

Po pierwsze, należy przyznać, że szczepionki mRNA Covid-19 firmy Pfizer (i Moderna) powodują nowotwory turbo w tempie niespotykanym wcześniej w historii świata.

Na podstawie opisów przypadków raka turbo w ponad 30 artykułach medycznych, oto 5 najczęstszych nowotworów turbo, które obserwujemy według liczb u osób zaszczepionych co najmniej jednym zastrzykiem mRNA:

Chłoniak (różne typy)
Nowotwory mózgu (głównie glejak wielopostaciowy)
Rak piersi (głównie potrójnie ujemny, etap 3/4)
Rak jelita grubego (stadium 4)
Rak płuc (stadium 4)

Zaokrąglanie 10 najpopularniejszych nowotworów turbo według liczby osób dotkniętych chorobą (w dowolnej kolejności):

Białaczki (najgorsze rokowanie)
Czerniaki (etap 4)
Mięsaki (etap 3,4)
Jądro/jajnik (szybka progresja, etapy 1-4)
Nerka (stadium 4 RCC)

Nowe przejęcie firmy Pfizer przenosi firmę z możliwości „leczenia” dwóch z tych nowotworów turbo do możliwości leczenia siedmiu z 10. Nieźle jak na firmę, która chce zawładnąć rynkiem w leczeniu tych samych problemów, które powoduje.

Ale jest jeszcze gorzej. Dyrektor generalny firmy Pfizer, Albert Bourla, udzielił mediom wywiadu na temat przejęcia Seagena za 43 miliardy dolarów. Oto najważniejsze wnioski z jego wywiadów:

– 33% ludzi Zachoruje w przyszłości na raka turbo (jest tego pewien)
– Dotknie to całe rodziny (ponownie jest pewien)
– Nowe metody leczenia raka są jak „pociski”, które celują w „większość” nowotworów turbo
– Pfizer wyprodukuje je na skalę, jakiej nigdy wcześniej nie widziano
– Do 2025 roku firma Pfizer będzie „mieć globalną sieć”
– „Mamy bardzo szybki sposób na zakończenie badań klinicznych”
– Będzie produkowany „W SKALI”, „tak jak mRNA”

Zastanów się, co Bourla telegrafuje, przekazując tę ​​informację. Dlaczego jakakolwiek firma miałaby produkować leki przeciwnowotworowe na niespotykaną dotąd skalę? Dlaczego Pfizer, ze wszystkich firm, byłby skłonny postawić dziesiątki miliardów dolarów na to, że nowotwór turbo będzie nadal eksplodował w wykładniczym tempie na całym świecie w nadchodzących latach?

Firma Seeking Alpha przewiduje, że osiągnięcie progu rentowności w ramach tej umowy zajmie firmie Pfizer co najmniej dekadę. Z finansowego punktu widzenia to przejęcie za 43 miliardy dolarów nie ma dla firmy Pfizer sensu.

Jeśli Bourla i jego kumple nie wiedzą czegoś o przyszłości, nie mówią nam tego.

H/T dr. Williama Makisa

Baxtera Dmitrija

Baxtera Dmitrija

Baxter Dmitry jest pisarzem w The People's Voice. Zajmuje się polityką, biznesem i rozrywką. Mówiąc prawdę władzy, odkąd nauczył się mówić, Baxter podróżował po ponad 80 krajach i w każdym z nich wygrywał spory. Życie bez strachu.
E-mail: baxter@thepeoplesvoice.tv
Baxter Dmitry